Filtračná kanvica LAICA Carmen J35-AD biela

Filtračné kanvica LAICA Carmen J35-AD biela

- Celkový objem 2,3 litra
- Objem prefiltrovanej vody 1,2 litra

Viac detailov

30036

Dostupnosť: Skladom

25,89 €

QR

Filtračná kanvica Laica vyniká kvalitným a praktickým spracovaním, funkčnosťou a podareným dizajnom.

 

Táto filtračná kanvica s celkovým objemom 2,3 litra a objemom prefiltrovanej vody 1,2 litra disponuje indikátorom kapacity filtra a viečkom Flow and go, ktoré zaisťuje mimoriadne jednoduché plnenie bez nutnosti otvárať celé veko kanvice.

 

K filtrovanie vody využíva filter Bi-Flux, ktorý je vďaka 5 stupňovej filtrácii najmodernejším typom filtrov na trhu a je o 30% účinnejšie ako ostatné filtre.

 

Vďaka svojim rozmerom sa kanvica vojde do dverí väčšiny chladničiek. Kapacita filtra je 150 litrov vody, vydrží teda cca jeden mesiac používania.

Prečo filtrovať vodu?
Kvalitná pitná voda je najdôležitejšou súčasťou Vášho tela. S pomocou filtračná kanvica Laica významne zlepšíte chuť a kvalitu pitnej vody a tým aj kvalitu všetkých jedál a nápojov z nej pripravovaných. Filtrácia odstraňuje z kohútikovej vody nielen zápach chlóru, ale aj ťažké kovy, ako sú olovo, zinok a meď, niektoré herbicídy a pesticídy. Pomáha zbavovať vodného kameňa, takže je použitie filtrovanej vody vhodné aj do rýchlovarných kanvíc a kávovarov. Filtrovanie zbavuje vodu tiež zakalenie, prefiltrovaná voda tak bude priezračne čistá. Ak budete používať túto filtračnú kanvicu miesto balenej pitnej vody v PET fľašiach, napomôžete navyše chrániť životné prostredie. Ďalšou výhodou oproti nákupu balenej vody je potom to, že nemusíte prenášať z obchodu veľa kartónov vody.

Filtračná kanvica Laica spĺňajú najprísnejšie kritériá nezávislých kontrolných orgánov. Kanvica aj filtre sú vyrobené v Taliansku. Filtre sú úplne bezpečné a nevypúšťa do vody žiadne škodlivé látky. Sú BPA free.

Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

Pokladňa

DOPRAVA ZADARMO

Odber noviniek